Аеродинамічний дослідницький комплекс
Національного авіаційного університету України

   


 

Аеродинамічна труба уТАД-2
Технічні дані

6. Вимоги до моделей

6.1 Установлення моделі на вагах АВМК(т)

Ваги АВМК(т) мають фіксовану поперечну базу підвіски, яка складає 450 мм; поздовжня може регулюватися у діапазоні 300...450 мм. Вузли кріплення об'єкту дослідження на ваги виконуються по узгодженню зі співробітниками кафедри (aerodyn@nau.edu.ua).

6.2 Міцність моделі

Модель, закріплена на держачках, що служать для її встановлення на вагах, повинна витримувати без руйнування навантаження, що у 5 (п'ять) разів перевищують очікувані у продувках. Навантаження мають бути розподілені по елементах моделі у відповідності до сил, що на них діють. При виконанні моделі замовником вона перед продувками обов'язково піддається випробуванням на міцність у присутності спеціаліста кафедри та замовника і про це складається відповідний акт.

6.2 Додаткові вимоги та рекомендації

1. Модель повинна мати паспорт, де вказані всі її характерні розміри.
2. У комплект моделі повинен входити спеціальний шаблон (рис. 6.1), який може бути встановлений на крилі, або іншій характерній поверхні одноманітним чином і жорстко закріплений. Верхня поверхня шаблону повинна бути плоскою (допуск +0.01 мм) і мати розміри не менше 205 x 75 мм для встановлення на ній оптичного квадранту. Площина шаблону повинна бути паралельною характерній осі моделі (або складати з нею відомий кут, який указується у паспорті моделі).


Рис. 6.1 Ескіз шаблону для розташування оптичного квадранту (натисніть на зображенні, щоб побачити його збільшеним)


Назад Повернутися до змісту Далі