Аеродинамічний дослідницький комплекс
Національного авіаційного університету України

   


 

Аеродинамічна труба ТАД-2

Робоча частина 4 x 2,5 м

Аеродинамічна труба ТАД-2

ТАД-2 являє собою аерозольну прямоточну аеродинамічну трубу, що є найбільшою в Україні аеродинамічною трубою малих швидкостей. У ній проводяться дослідження аеродинамічних та динамічних характеристик об’єктів аерокосмічного та загальнопромислового призначення на замовлення державних та комерційних установ. Доходи від комерційної діяльності дозволяють фінансувати наукові дослідження аспірантів і докторантів НАУ та методичні дослідження і роботи по удосконаленню експериментальної бази.ТАД-2 являє собою аерозольну прямоточну аеродинамічну трубу, що є найбільшою в Україні аеродинамічною трубою малих швидкостей. У ній проводяться дослідження аеродинамічних та динамічних характеристик об’єктів аерокосмічного та загальнопромислового призначення на замовлення державних та комерційних установ.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року № 665-р аеродинамічній трубі ТАД-2 НАУ надано статус національного надбання України.


Аеродинамічна труба ТАД-2 на даний момент є основою аеродинамічного комплексу Національного авіаційного університету (Натисніть тут, щоб побачити план Університетського містечка). Більш докладна інформація міститься у розділі "Технічні дані аеродинамічної труби ТАД-2"


Схема аеродинамічної труби ТАД-2 НАУ (вигляд зверху)


На головну